Послуги

 

 

oscpvCтрахування ОСЦПВ стало невід'ємною частиною життя не тільки автомобілістів України, але і власників будь-яких транспортних засобів. Це обов'язковий вид страхування і відсутність полісу передбачає адміністративну відповідальність у вигляді штрафу.

Винятки зроблені лише для певних категорій населення - інвалідів 1 групи і учасників бойових дій. Ціни страхування ОСЦПВ складаються з базового тарифу і ряду коефіціентів, які можуть як зменшити, так і збільшити кінцеву вартість.

Автострахування ОСЦПВ -

  це обов'язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності наземних транспортних засобів. Як правило, страховий поліс оформлюють на 1 рік. Також розповсюджені «народні» версії назви цього поліса: «автоцивілка», «автогражданка» або «ГеОшка». Укладання договорів та реалізація полісів ОСЦПВ здійснюється відповідно до Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Порядок оформлення полісів страхування, розмір страхових сум та методика розрахунків встановлені КабМіном України. Для страхових компаній законодавчо визначені спеціальні умови ліцензування. Мета ОСЦПВ - компенсація шкоди заподіяної життю та здоров'ю потерпілих в результаті ДТП та захисту майнових інтересів страхувальників - власників страхового поліса. Цей документ є договором страхування. Відсутність поліса тягне за собою штраф у межах 425-850 грн.

Страхова сума і ліміт відповідальності.

Страхова сума виплати за шкоду заподіяну майну становить 100000 грн, а за шкоду життю і здоров'ю - 200000 грн. на одного потерпілого. По європротоколу - спеціальний бланк, уніфікований в європейських країнах - максимальний розмір виплат становить 50000 грн. Отже, оформивши поліс автострахування ОСЦПВ, Ви оберігаєте себе від значних фінансових витрат викликаних ДТП, що сталася з Вашої вини. У такій ситуації нести матеріальну відповідальність за спричинені збитки третім особам, або транспортному засобу замість Вас буде страхова компанія, у якої Ви придбали поліс. Якщо ДТП сталося не з Вашої вини, то збитки відшкодовуватиме страхова компанія власника автомобіля, що в`їхав у Вас. Що ж стосується шкоди, завданої з Вашої вини майну Вашого авто, або Вашому здоров'ю, то розплачуватися доведеться самостійно, із власної кишені, якщо Ви заздалегідь не придбали поліс автострахування КАСКО.

 

На які транспортні засоби поширюється ОСЦПВ?

Обов'язковому автострахуванню підлягають:

  • легкові авто;
  • вантажні авто;
  • автобуси;
  • мотоцикли, моторолери;
  • причепи.

Слід пам'ятати про те, що даний вид страховки можна оформити тільки на:
- транспортний засіб, зареєстрований в Україні;
- транспортний засіб, ввезений на митну територію України для тимчасової експлуатації та використання, з реєстрацією в інших країнах.

 

Ціни на страхування авто в Україні.

Усі автомобілісти хочуть застрахуватися дешево і зі знижками, але далеко не кожен розуміє звідки береться ціна на страхування авто. Ціноутворюючими факторами є:
- характеристики транспортного засобу (об'єм двигуна, вантажопідйомність тощо);
- місце реєстрації транспортного засобу (місто, де знаходиться МРЕВ, через який і реєструвався автомобіль);
- водійський стаж;
- термін дії договору (від 6 місяців до 1 року, а для нерезидентів і власників тимчасових, транзитних номерів є можливість оформлення на 15 днів і будь-яку кількість місяців до року);
- рік випуску машини (вартість страховки може бути знижена за рахунок беззбиткової їзди);
- сфера використання авто (в особистих або комерційних цілях, наприклад, таксі);
- наявність пільг.
Перш ніж купити поліс ОСЦПВ онлайн ми рекомендуємо правильно розрахувати ціну на дану послугу у Вашому конкретному випадку. Сьогодні це можна зробити через інтернет самостійно або довірити справу досвідченим фахівцям.
Особам, які належать до пільгової категорії, додатково потрібно надати документи, що підтверджують цю інформацію. Так, пільга на страховий платіж в розмірі 50% надається:

учасникам війни;
інвалідам II групи;
постраждалим І і II категорії від Чорнобильської катастрофи;
пенсіонерам.

Знижка для пільговиків 50% від страхового платежу поширюється тільки на автомобілі з об'ємом двигуна не більше 2500 см3. Авто має бути власністю особи, що відноситься до однієї з вищевказаних категорій, і виключно в його управлінні.

 

Перелік документів для оформлення ОСЦПВ

  • паспорт або водійське посвідчення;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт.);
  • ІПН код (ідентифікаційний податковий номер).

 Чому варто скористатися нашими послугами?

Вартість ОСЦПВ можна розрахувати з нашею допомогою, якщо заповнити заявку на розрахунок у нас на сайті. Вам також надається самостійний вибір тієї страхової компанії, яка Вам більше підходить за вартістю і з урахуванням надійності. Готовий поліс можна отримати в будь-якому відділенні Нової пошти по всій Україні або кур'єрською доставкою по Києву.

При оформленні страховки ОСЦПВ Ви отримуєте сам бланк страхового поліса, стікер на лобове скло свого авто, європротокол, а також картку особистого асистансу, з послугами, які надає обрана Вами страхова компанія (якщо такі є). Відповідно до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", всі, хто керує транспортним засобом, будь то легковий або вантажний автомобіль, автобус, мотоцикл або навіть причіп, зобов'язані мати відповідний поліс, який представляє собою документ на паперовому аркуші формату А-4. Перебуваючи за кермом, Ви завжди повинні мати цей документ при собі, так само як права і техпаспорт. Якщо Ви забули його вдома, співробітник поліції має право відправити машину на штраф майданчик, звідки її можна забрати, знову ж таки, тільки пред'явивши поліс.

Якщо Ви хочете замовити поліс ОСЦПВ через інтернет, при чому зробити це дешево, довіртесь Незалежному страховому брокеру "Лев". Ми допоможемо Вам порівняти ціни на страхування авто в Україні і придбати страховку швидко, зручно і безпечно з доставкою в будь-яку точку України прямо зараз.

Простий і доступний інтерфейс сайту, великий вибір страхових компаній, демократична цінова політика без здирницьких націнок і комісій, та оперативність - це те, за що нас щодня вибирають сотні клієнтів з різних куточків України. Зрозуміло, що ніхто, виїжджаючи на дорогу, не розраховує потрапити в ДТП, проте береженого, як то кажуть, і Бог береже! Застрахуйте авто за 5 хвилин і користуйтеся ним зі спокійною душею цілий рік!

 

ЗАМОВИТИ

Коментарі  

# profile
01.11.2018, 08:07
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти
# profile
02.11.2018, 12:29
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити