Новини

Кожний пересічний мешканець нашої країни спостерігає постійне підвищення цін. Це стосується не лише товарів повсякденного споживання, а й цін на авто та їхню страховку. Одне подорожчання обов’язково тягне за собою інше. Не виключенням є й обов’язкове страхування під відомою назвою Автоцивілка (ОСЦПВ).
Що можна вдіяти, аби зекономити на страхуванні?
Одним із дієвих способів заощадження може бути платіж, розділений на декілька частин (помісячні або поквартальні виплати).
Також, клієнт має право обирати список ризиків у страховому договорі за власним бажанням або відмовитися від деяких пунктів угоди. Треба відзначити, що у разі виникнення надзвичайної пригоди за пунктом, якого немає в договорі, страхове відшкодування не відбудеться.

На думку фахівців страхової справи, доцільно купувати страховий поліс із франшизою (розмір виплати водієві при наявності його вини в ДТП). Треба знати, що чим вище розмір франшизи, тим дешевше страховий поліс.

Так, при франшизі, що дорівнює 0%, розмір страхового тарифу дорівнює 6,6%, а при десятивідсотковій франшизі – 3,58%. Для прикладу: якщо автомобіль коштує 200 тисяч грн., страховка буде складати не 13 360 грн., а лише 7160 грн.

Досвідченим та законослухняним водіям, які рідко потрапляють у пригоди за власної вини, фахівці радять обирати страхування з високою вартістю франшизи для ДТП, що відбулася з вини страхувальника, а з відсутньою франшизою - для випадків, не пов’язаних з ДТП (викрадення автомобіля тощо).
Таким чином, кожний власник транспортного засобу обирає розмір франшизи на свій розсуд, аби сума на ремонт автомобіля якомога менше впливала на його фінансовий статок.

Коментарі  

# profile
31.10.2018, 18:08
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити