Новини

Так склалося, що у сучасному житті людина не може обійтись без поїздок за допомогою автомобільного транспорту, будь то громадський або власний пересувний засіб. Кожен власник авто не може не враховувати той факт, що основною причиною смертності серед дітей 5-12-річного віку є дорожньо-транспортні пригоди.

Звісно, що ніхто не застрахований від виникнення небезпеки на дорозі, але ж можливо хоча б щось зробити за для безпеки маленьких громадян, перед якими ще все життя попереду. Одним із таких запобіжних заходів є спеціальне автомобільне крісло для перевезення дітей.

 


Усі знають, але далеко не всі використовують цей пристрій у своєму автомобілі, тим самим наражаючи на небезпеку власних дітей.
Отже, в Україні з 01 січня 2017 року діє закон про дитячі автокрісла, за невиконання якого водіям погрожують доволі серйозні штрафи та позбавлення водійських прав. Згідно європейської директиви ЕСЕ R44-04, передбачено обов’язкове використання крісла з регульованою спинкою для дітей зростом до 125 см, а з початку літа 2017 року – для дітей зростом до 150 см.


За невиконання закону в Україні накладатимуться штрафні санкції у розмірі від 340 до 425 грн.
Враховуючи вищезазначене, власникам автомобільного транспорту слід замислитися над тим, чи варто зневажати закон, невиконання якого тягне за собою фінансові та адміністративні стягнення, а найголовніше – призводить до незворотних наслідків у разі травмування та позбавлення життя маленьких громадян. Можливо, краще витрати певну суму на придбання запобіжного крісла для своєї дитини, ніж потім пошкодувати про свою недбалість.

Коментарі  

# profile
01.11.2018, 15:58
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти
# profile
02.11.2018, 13:39
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити