Новини

У західному світі вже давно діє принцип прямого відшкодування збитків з причини дорожньо-транспортних пригод (ДТП). Нарешті, у 2016 році цей принцип запроваджено й у нашій країні, що значною мірою полегшило життя учасникам ДТП.
У чому ж полягає принцип прямого врегулювання?

 

Ні для кого не секрет, як почувається потерпілій та його опонент у разі здійснення ДТП. Попри пошкодження авто, отримання важкого стресу та у разі фізичного травмування, треба пройти ще безліч процедур щодо відшкодування збитків, оформлення купи документів та довідок, щоб якомога швидше й ефективніше вийти з тієї халепи, в яку прийшлося влетіти.

Якщо Ви є власником страхового поліса ОСПЦВ компанії, яка уклала угоду про пряме врегулювання, достатньо одразу звернутися до неї, і остання в найкоротший термін візьме врегулювання всіх негараздів на себе, але за деяких умов, а саме:

  • якщо ДТП трапилося за участю лише двох автомобілів, власники яких мають страхові поліси ОСПЦВ компаній, що уклали угоду про пряме врегулювання;
  • якщо серед учасників ДТП виявлено лише одного постраждалого, а інший є винуватцем пригоди;
  • якщо шкоду завдано лише автомобілю, до того ж, сума прямого відшкодування не перевищує 100 тисяч гривень.
    Постраждалий звертається до своєї страхової компанії з заявою про відшкодування збитків, і отримує грошову компенсацію. Надалі страхова компанія вирішує питання з компанією винуватця про повернення своїх коштів.
    Таким чином, користуючись послугами відповідних страхових компаній, власники автомобілів заощаджують на часі, зберігають здоров’я і власні кошти.

Коментарі  

# profile
31.10.2018, 07:30
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти
# profile
01.11.2018, 13:42
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити