Новини

 
image002
 
 
Насправді перші форми страхування вже існували за два тисячоліття до нашої ери в законах вавилонського царя Хаммурапі, в яких зазначалося, що у разі виникнення  нещасних випадків з будь-ким під час подорожі торгового каравану, завдані збитки розподіляються на всіх його учасників.  Іншими словами, принцип страхування існує з тих часів, коли людство тільки розпочинало будь-яку комерційну діяльність або намагалося прорахувати плюси й мінуси у різного виду відносинах.

На сьогодні неможливо уявити собі жодної сфери життєдіяльності без певних ознак страхування  як сучасного запобіжника від наслідків  стихійного лиха, дорожньо-транспортних пригод, серйозних проблем зі здоров’ям або під час туристичної подорожі.
Сучасний страховий ринок пропонує безліч страхових програм на всі випадки життя, які надійнопрацюють і допомагають нашим громадянам у вирішенні невідкладних нагальних проблем.

Так, для власників автомобільного транспорту рятівною соломинкою буде страхова програма ОСЦПВ (Автоцивілка), завдяки якій покриваються збитки, які ви завдали іншому учаснику під час дорожньо-транспортної пригоди.
Страхова програма КАСКО  передбачає відшкодування всіх видів збитків, які прописано в договорі: дорожньо-транспортні пригоди, викрадення, пошкодження автомобіля внаслідок певних подій тощо.

Що стосується життя й здоров’я людини, в Україні поширюється програма добровільного медичного страхування, яка спрацює у разі надання невідкладної медичної допомоги, медичних послуг у стаціонарі, обслуговування в амбулаторії, супроводження жінок  протягом усього періоду вагітності й пологів. Також передбачається розробка індивідуальних страхових програм за бажанням клієнта.

Комплексні програми страхування для виїзду за кордон також  здатні забезпечити певні медичні послуги, зазначені в договорі, і стати на захисті життя й здоров’я наших громадян під час перебування в туристичній мандрівці.

Широким попитом сьогодні користуються програми добровільного  страхування нерухомості від пожежі, затоплення, вибуху, пограбування, а також відповідальності в процесі експлуатації відповідної нерухомості.

Незалежний страховий брокер «Лев» допоможе Вам розібратись у всьому і порекомендує найкращу програму страхування саме для Вас!

Коментарі  

# profile
31.10.2018, 19:45
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти
# profile
02.11.2018, 16:22
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити