Новини

 
Відбудуться зміни норм відносно регламентних виплат за зобов’язаннями компаній, які втратили членство в МТСБУ, а саме: виплати розпочинатимуться одразу ж після виключення страхової компанії з лав МТСБУ, а не після завершення процедури банкрутства, як раніше. Таким чином, постраждала сторона значно швидше отримає компенсацію.

Виплата страхового відшкодування здійснятиметься без урахування зносу на запчастини, які мають замінятися, як прийнято у розвинутих європейських країнах.
Згідно Євродирективи 2009/103/ЄС буде здійснено поступове (протягом 7 років) зростання страхових сум до 20 мільйонів грн. за життя та здоров’я, до 8 мільйонів грн. за пошкодження майна.

З 2019 року планується скасування франшизи за договорами ОСПЦВ, що значною мірою покращить умови для власників автомобілів, надаючи можливість отримати відшкодування в повному обсязі від страхової компанії, а не чекати компенсації від винуватця ДТП.

Перехід на вільне ціноутворення забезпечить страхові компанії керувати своїм ціновим резервом більш гнучко та сприяти дисциплінованим водіям, створюючи для них програми лояльності.

Запровадження електронного поліса готується до запуску вже з початку лютого 2018 року.
Прийняття нової редакції закону має створити законодавчі основи для поступового переходу всіх страхових компаній до роботи в межах системи прямого врегулювання, яка зарекомендувала себе з позитивного боку й здобула багато прихильників серед страхових компаній нашої країни.

Коментарі  

# profile
02.11.2018, 11:30
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти
# profile
02.11.2018, 12:03
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити