Новини

Будь-який вид подорожування – це безтурботне й приємне проведення відпочинку, можливість побачити нові країни, покататися на лижах та сноубордах у Європейських Альпах або у рідних Карпатах.

 

Та під час таких мандрівок не слід забувати про запобіжні заходи, які стануть на варті вашого життя і здоров’я.
На сьогодні триває гірськолижний сезон, тому для шанувальників активного відпочинку саме час потурбуватися про свій захист від медичних трат. У кожного найдосвідченішого лижника іноді трапляються травми різного виду тяжкості, від забоїв до більш неприємних ускладнень.


Для подорожуючих за кордон або по Україні існує стандартний страховий поліс, який не покриває витрат усіх неприємностей, які трапляються з гірськолижниками.

Для отримання кваліфікованої медичної допомоги варто скористуватися полісом медичного страхування для виїзду за кордон з покриттям зимових витрат. Наявність вищезазначеного поліса гарантує організацію та надання необхідної медичної допомоги та грошових витрат страховою компанією під час виникнення страхового випадку.

У разі травмування необхідно зв’язатися зі страховою компанією та повідомити про подію, її місце й час. Страхувальник вирішує питання з місцевою компанією-асистентом медичного закладу тієї місцевості, де ви знаходитесь, для надання необхідної медичної допомоги.

Причому, існує два види відшкодування: сервісний ( страхова компанія оплачує лікування клієнта) або компенсаційний ( клієнт сам оплачує своє лікування у медичному закладі, а відшкодування отримує від компанії після повернення додому).
Важливо знати!

Відшкодування не відбудеться за умови, якщо під час спричинення травмування клієнт знаходився у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння!

 

Коментарі  

# profile
30.10.2018, 17:34
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти
# profile
02.11.2018, 13:50
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити