Новини

Розширена, добровільна, додаткова Автоцивілка – це одна й та ж сама назва полісу ДЦВ (добровільна цивільна відповідальність), який є додатковим договором страхування до полісу ОСЦПВ і коштує від 250 гривень. Навіщо ж тоді купувати додатковий поліс, якщо у власника авто вже є доволі надійний і випробуваний поліс ОСЦПВ?

Згадаємо одну із умов прямого врегулювання при скоєнні ДТП при наявності страхового полісу ОСЦПВ: «у разі, якщо сума відшкодування не перевищує 100 тисяч гривень». Так от, при наявності додаткового полісу, ліміт відповідальності може бути збільшено за бажанням клієнта від 50 тисяч гривень до 1 мільйона, що робить власника автомобіля більш фінансово захищеним.

Страховий поліс ДЦВ є абсолютно добровільним, тому може купуватися, а може – ні, він виступає додатковим лімітом до основного страхового полісу.

Крім того клієнту потрібно знати про наступне:
Додатковий ліміт коштів за полісом ДЦВ неоднаково використовується в різних страхових компаніях. В одних компаніях відшкодування йдуть на покриття того розміру збитків, якого не вистачило за договором Автоцивілки, також може бути спрямовано на виплату в разі нанесення шкоди здоров’ю людини. В інших компаніях кошти розподіляються на дві частини з чітким визначенням розміру додаткового відшкодування на відновлення здоров’я або на ремонт автомобіля відповідно.

Виплати за полісом ДЦВ здійснюються у разі, якщо на покриття відшкодування не вистачає коштів за полісом ОСЦПВ, тобто, спочатку використовуються кошти за Автоцивілкою, а потім - за ДЦВ.

В Автоцивілці ліміт коштів залишається незмінним протягом усього терміну дії договору, незалежно від кількості скоєних ДТП, за ДЦВ – ліміт має тенденцію зменшуватися з кожним наступним випадком.
Узявши до уваги принцип дії розширеної Автоцивілки, кожен власник автомобіля має вирішувати сам, чи варто йому особисто укладати додаткову угоду до основного страхового полісу, чи ні.

Вибір завжди залишається за клієнтом.

 

Коментарі  

# profile
01.11.2018, 14:53
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти
# profile
02.11.2018, 16:23
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити