Про нас

 

Страховий брокер - це Ваш особистий помічник при покупці страхових продуктів. Ми самі підбираємо надійну страхову компанію і оптимальну для Клієнта страховку, виходячи із його потреб.

При цьому у страхового брокера, як правило, завжди є декілька варіантів страховок, які він може запропонувати Клієнту, і тоді Клієнту не прийдеться самому обдзвонювати страхові компанії. Клієнту не приходиться самому думати про страхування – замість нього все зробить брокер.

Справжній брокер не залежить від страхової компанії, тому завжди підбере Клієнту найкращий варіант.
Страховий брокер, будучи незалежним учасником страхового ринку, представляє інтереси Клієнта.
Незалежна позиція брокера дозволяє йому бути об’єктивним при виборі страхових компаній для своїх Клієнтів.

Ми - це команда професіоналів, основним завданням яких є захист Ваших інтересів. Наша робота приносить нам задоволення і ми горді тому що можемо Вам допомогти і Ви залишаєтесь задоволеними. Ми пройшли довгий шлях, щоб добитись того результату, який отримали. Залишайтесь з нами і ми зробимо Ваше життя хоч трішечки простішим. Ми працюємо тільки з надійними страховими компаніями Сміливо залишайте коментарі і пропозиції, а ми в свою чергу будемо брати все до уваги і рости та розвиватись для Вас.
Ми хочемо максимально спростити Вам процедуру пошуку та оформлення страховки. Вам не потрібно буде шукати контакти страхових компаній, обдзвонювати їх, подовгу чекаючи зворотної відповіді, витрачати багато часу на вивчення всіх пропозицій. Все це Ви отримаєте у нас не виходячи з дому чи офісу. Ми допоможемо розібратись зі всіма аспектами страхування і максимально швидко оформимо договір. А коли термін дії Вашого договору буде закінчуватись, то ми нагадаємо Вам про це і будемо раді знову бачити Вас нашим клієнтом.
1. Ви залишаєте свою заявку на сайті у зручний для Вас спосіб (онлайн чат, viber, telegram, facebook messenger, e-mail, дзвінок). 2. Ми з Вами зв‘язуємось, пропонуємо варіанти, даємо свої рекомендації. 3. Ви вибираєте той варіант, який Вас задовольнить. 4. Ми оформляємо страховий договір. 5. Ви оплачуєте рахунок і чекаєте на доставку.